Currencies:  
Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

P: Ile dni aby otrzymać paczkę?
O: Twoje zamówienie będzie dwóch dni roboczych po otrzymaniu dostawy płatności. Ogólnie rzecz biorąc, to zajmie 5-7 dni, aby otrzymać pakiet do drzwi (door to door). Jeśli nie docierają w ciągu 10 dni roboczych, prosimy o kontakt. Skontaktujemy się z Państwem wkrótce. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne lub undeliverable adresów. Należy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny dostawy.

Q: muszę płacić podatki i cła?
A: Mamy płacić z góry niemal wszystkich taryf w wielu miejsc na świecie (takich jak USA, UE). W niektórych przypadkach, w zależności od różnych celów i przedmiotów zakupionych podatki mogą być pobierane do odbiorcy.

P: zamawiać?
A: Gdy zamówienie zostanie wysłane, tropi liczba zostanie automatycznie wysłany na Twój adres e-mail. I numer śledzenia mogą być kontrolowane w ciągu 48 godzin. Będziemy również wysłać wiadomość e-mail z serwisu do śledzenia paczki.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Powrót
Polityka Ze względu na fakt, że nasz projekt w Internecie zakupu, nie można kupić wczesnego testowania i na miejscu niewidzialnego, opracowaliśmy zwrot i polityki wymiany ma na obsługę klienta. Oczywiście mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z wyboru. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swojego wyboru, nasza Zwrot i wymiana jest następująca:

W zamian:
Wszystkie elementy mogą być zwrócone w ciągu 15 dni od jego otrzymania. Wszystkie wracać rzeczy nie muszą być stosowane, oraz w nowych warunkach. Wszystkie zwracane opakowania muszą być ubezpieczone. Nie możemy dać problemów non jakości, takich jak pełny zwrot kosztów: "Ten produkt nie jest to, co mogę sobie wyobrazić".
"Zmieniłem zdanie na temat tego produktu."
"Nie podoba mi z jakiegoś powodu po otrzymaniu produktu."
Jeżeli jesteś zobowiązany do zakupu tych powodów, powraca z projektem, musimy oryginalnym opakowaniu (płacisz wysyłkę) z powrotem do naszych produktów. Po otrzymaniu zwróconego produktu, plus przesyłka, będziemy pobierać opłatę zarybienia 25% w stosunku do całkowitej ilości i daje częściową refundację. Przed zakupem prosimy uważnie wybrać rozmiar i kolor.

AC:
Przyjmujemy tylko nowe, nigdy nie używane do wymiany towaru ze wszystkimi akcesoriami i opakowań. Proszę zwrócić w ciągu 15 dni od daty otrzymania przedmiotów. Wszystkie pakiety powrotne muszą być ubezpieczone, wymiany zostaną wysłane po powrocie został odebrany w ciągu 5-7 dni. Kupujący jest zawsze odpowiedzialny za koszty wysyłki.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.
Wróć